Hotel

Brassel Aparthotel

Hotel znajduje się w kamienicy pochodzącej z XIX wieku, która została odrestaurowana z zachowaniem pierwotnego wyglądu i wzbogacona o najnowsze rozwiązania i technologie, które mają zapewniać najwyższy poziom komfortu gości. Cały obiekt dysponuje szybką siecią wi-fi. Hotel jest przeznaczony gościom, którzy nade wszystko cenią sobie komfort noclegu połączony z dbałością o każdy moment pobytu, począwszy od recepcji poprzez pożywne,  zdrowe śniadanie a skończywszy na strefie relaksu z lampką unikatowego wina.

Świetna lokalizacja w centrum miasta pozwala na swobodną komunikację z każdym punktem Wrocławia i daje możliwość przeznaczenia zaoszczędzonego czasu na dodatkowy wypoczynek. 

Obiekt Brassel Aparthotel położony jest tuż obok Teatru Muzycznego Capitol.

Wszystkie pokoje i apartamenty zapewniają część wypoczynkową z telewizorem z płaskim ekranem oraz łazienkę z suszarką do włosów, bezpłatnym zestawem kosmetyków i prysznicem. 

Dla Gości przygotowano też lodówkę i czajnik oraz zestaw powitalny                          (kawa, herbata, woda).

Codziennie rano na miejscu serwowane jest śniadanie w formie bufetu lub do wyboru z karty.
Do pobliskich atrakcji należy Opera Wrocławska, Teatr Polski i centrum handlowe Arkady i Wroclavia.  Odległość od portu lotniczego Wrocław-Strachowice wynosi     12 km.

W naszym hotelu czworonożni pupile są mile widziani.

Płatności

Patności


Płatności za pobyt można dokonywać
  • kartą
  • gotówką
  • przelewem na rachunek hotelu

Komandorska sp. z o. o.
ul. Komandorska 4
50-022 Wrocław

Santander Bank Polska
98 1090 1522 0000 0001 3407 2665

Opinie z Booking.com

Ocena w Booking.com