• Bistro - slajder
  • Bistro - slajder
  • Bistro - slajder
  • Bistro - slajder

Bistro

Bistro Brassel znajduje się tuż za recepcją na poziomie 0.  Jest to idealne miejsce na wypoczynek po ciężkim dniu, jak i również doskonałe miejsce na spotkania z przyjaciółmi. Do dyspozycji naszych Gości jest również taras z  40 miejscami siedzącymi oraz 8 leżakami. Otaczająca to miejsce zieleń wpływa kojąco na zmysły i sprawia, że jest to doskonałe miejsce na odprężanie przy lampce wyśmienitego wina lub filiżance aromatycznej kawy.


Bistro jest czynne od godz 15:00, natomiast taras jest do dyspozycji Gości 24 godziny na dobę. 


Dla nas bardzo ważnym elementem jest celebrowanie doskonałego jedzenia dlatego też w naszej kuchni koncentrujemy się w całości na sezonowych produktach pochodzących od lokalnych wytwórców. Stawiamy jednocześnie na najwyższą jakość i najkrótszą drogę od producenta do konsumenta. Sery produkowane w Ślubowie przez Pana Igora, wędliny od Pana Dariusza ze Świdnicy, ryby ze Stawów Milickich oraz warzywa od Pani Cwiety z Mirkowa trafiają regularnie na talerze naszych Gości.

Naszą misją jest popularyzacja wybitnych wyrobów produkowanych w najbliższej okolicy i podawanie ich w możliwie najnaturalniejszej formie.

Wieloletnie relacje utrzymywane z rodzinnymi winnicami rozmieszczonymi przede wszystkim w Europie Środkowej pozwalają na zaoferowanie Gościom, unikatowych win, doskonale dopasowanych do każdej pozycji menu.

Dostawcy

Dostawca
Dostawca
Dostawca
Dostawca