Bon turystyczny

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE NASZ HOTEL PRZYSTĄPIŁ DO PROGRAMU POLSKI BON TURYSTYCZNY.

  • Bon Turystyczny jest formą rozliczenia bezgotówkowego za pomocą którego można dokonać płatności za każdy pobyt, w którym uczestniczy uprawnione dziecko.
  • Wartość bonu wynosi 500 zł na każde dziecko oraz dodatkowe 500 zł na dziecko z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.
  • Bon przysługuje  wszystkim rodzicom, którzy wychowują co najmniej 1 dziecko w wieku do 18. roku życia, bez względu na wysokość zarobków. Bon przysługuje również rodzicom pracującym poza granicami Polski. Z programu mogą skorzystać również dzieci urodzone do 31.12.2021 r.
  • Aby skorzystać z bonu turystycznego należy zarejestrować się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS),. Następnie z górnego menu wybrać zakładkę „Ogólny” i przejść do zakładki „Polski Bon Turystyczny”  - > „Mój bon”.

Kolejnym krokiem jest potwierdzenie poprawność danych i aktywacja bonu. Podczas aktualizacji Gość wskazuje adres mailowy oraz telefon i otrzymuje 16-cyfrowy kod, który należy okazać podczas dokonywania płatności. Tym samym blokuje się  określoną wartość środków na platformie ZUS. Ze względu na konieczność uwierzytelnienia działania recepcjonistki otrzymacie Państwo SMS oraz mail z kodem PIN, który jest niezbędny do zakończenia blokady środków na Państwa koncie na poczet płatności za pobyt. 

  • Termin ważności bonu wygasa 31 marca 2022 r.
  • Bonem można płacić za kilka usług/ pobytów w różnych odstępach czasu.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.